Avenir Financial Group vznikla jako výsledek vize zakladatelů společnosti, kteří se Na finančním a finančně poradenském trhu úspěšně pohybují více než 20 let. Společnost Avenir Financial Group svůj poradenský model zaměřuje na kvalitu služby a zájmy klienta. Základní sdílenou hodnotou společnosti je férový přístup ke klientům i spolupracovníkům. Avenir nabízí svým klientům komplexní přístup postavený na maximálním množství prověřených finančních institucí a jejich produktů. Díky komplexnímu přístupu mohou poradci Aveniru vyřešit prakticky každou potřebu nebo situaci která může u klienta nastat.

Nejsme jenom firma, jsme společenství lidí, které jejich práce baví a bereme ji jako svého druhu poslání. Našim cílem je odvádět pro naše klienty dobrou práci, dělat dobré řemeslo postavené na komplexním obchodním modelu a špičkových poradenských a komunikačních technologiích.

01
Vize:

jsme  společností,  která  kultivuje trh prostřednictvím férového komplexního obchodního modelu s využitím maximálního množství prověřených finančních institucí a produktů a s využitím špičkových poradenských a komunikačních technologií.

 

Vytváříme organizaci,  se kterou klienti rádi spolupracují, ve které poradce baví pracovat a která do praxe aplikuje nejnovější trendy v oblasti produktů a poradenských a komunikačních technologií.

02
Poslání:

pomáháme našim klientům vytvořit osobní prosperitu a finanční stabilitu v každé životní situaci. Naše spolupracovníky podporujeme v kariérním rozvoji, vzdělávání a osobním a osobnostním růstu.

 

Při své práci se prioritně zaměřujeme na správné rozložení rezerv a jejich ochranu před znehodnocením.

Pro naše poradce vytváříme kvalitní zázemí potřebné pro jejich úspěch, postavené na inovativním přístupu ke kariéře, firemní kultuře, brandu a férovém přístupu. Základním východiskem pro nás je, že poradci jsou partneři v našem společném podnikání.

03
Strategie:

Naše strategie je postavena na pevných pilířích :

  • nejnovější poradenské digitální IT technologie a on line komunikační prostředí jako základní poradenský nástroj
  • originální podnikatelský model, který umožňuje rozvoj poradenských týmů i stabilní kariéru komplexních poradců
  • portfolio produktů a služeb napříč celým finančním trhem
04
Lidé:

jenom správní lidé mohou dělat správné věci. Zaměřujeme se na to, aby náš tým byl tvořen silnými osobnostmi s velkým zaměřením na poctivý přístup, kvalitu a odbornost. Dobré mezilidské vztahy jsou pro nás prioritou.

05
Produktové portfolio:

v portfoliu máme maximální množství prověřených finančních institucí a produktů. Naše produktové portfolio neustále doplňujeme dle požadavků a možnostém trhu a nové kvalitní produkty a služby.

06
Technologie:

využíváme a vyvíjíme špičkové poradenské a komunikační technologie. Chceme být lídrem v oblasti technologií, které přináší našim klientům kvalitní službu a komfort a našim poradcům usnadňují práci.

07
Hodnoty:

poctivost, zodpovědnost, úcta, důvěra.