01

V rámci  servisu a služby s přidanou hodnotou přinášíme spolu s naším partnerem společností Creedo unikátní věrnostní program, který pracuje na principu zpětného finančního bonusu. Díky němu získávají naši klienti odměnu z každého nákupu u smluvních partnerů Creedo.
 

CREEDO VAŠE NEJLEPŠÍ HODNOTA

Unikátní program, v němž s jedinou kartou můžete uplatňovat výhody u partnerů CREEDO napříč všemi komoditami. Vaše každodenní nákupy, útraty za potraviny, pohonné hmoty, energie či pojištění. Prostě vše, co k běžnému životu náleží.

Jak získáte kartu CREEDO?

Požádejte poradce Aveniru, kartu Vám  vydá a aktivuje. Pokud jste klientem Aveniru bude Vám karta vydána zdarma.

Jaké výhody získáte?

Jednoduše získáte peníze zpět na Váš osobní účet za nákupy u partnerů CREEDO (zpětný bonus). A když budete spokojeni a podělíte se o zkušenost se svými přáteli či známými a doporučíte nás, budeme Vás odměňovat z každého jejich nákupu (věrnostní bonus za přímé a nepřímé doporučení). Opět formou peněz na Váš účet. Podrobnější informace o bonusech najdete ZDE.

Kde můžete kartu CREEDO uplatnit?

Kartu CREEDO uplatníte u všech našich partnerů - poznáte je podle samolepky s logem CREEDO u vchodu, jejich pravidelně aktualizovaný seznam najdete na www.creedo.cz/partneri, nebo jednoduše zavolejte 810 810 888 a my Vám poradíme, kde ve Vašem okolí nejlépe nakoupíte i s bonusem peněz zpět na Váš účet.

Co získáváte?

Především SVOBODU! Už nemusíte sbírat žádná razítka nebo body, už nemusíte vybírat pouze z toho, co Vám někdo jiný připraví. Už žádné zbytečnosti, čistě a jednoduše PENÍZE ZPĚT! Společně s kartou CREEDO získáte vždy osobní CREEDO účet přístupný přes webové rozhraní www.creedo.cz/prihlasit . Registrační formulář Vás nejprve e-mailem vyzve k potvrzení registrace a nastavení osobního přístupového hesla. Případně si zde můžete nastavit další údaje jako například číslo svého bankovního účtu, kam si můžete své uspořené peníze převádět. Od toho okamžiku je Váš osobní účet i karta CREEDO aktivní a můžete ihned začít čerpat výhody u všech partnerů CREEDO. Jste-li spokojeni, doporučte CREEDO své rodině a přátelům. Jako poděkování obdržíte Věrnostní bonus při každém jejich nákupu s kartou CREEDO.

Jakým způsobem uplatníte svoji výhodu?

Kartu CREEDO jednoduše předložíte u kteréhokoliv partnera CREEDO, a ten zaeviduje Váš nákup. V e-shopu postupujte podle návodu, který je uveden na podstránce každého jednotlivého partnera uvedeného na www.creedo.cz/partneri . Na základě této informace Vám bude vráceno zpět na Váš osobní CREEDO účet tolik peněz, kolik je u smluvního partnera CREEDO nastaveno. Tuto částku (minimální hodnota pro převod je 300 Kč) si můžete kdykoliv převést tak, že ve Vašem CREEDO účtu v sekci "Nastavení osobních údajů" napište číslo Vašeho bankovního účtu, kam chcete bonusy posílat a označte "Převést peníze na účet".

Jaké výhody získáte a jak se o nich dozvíte?

Výhody, které pro Vás neustále rozšiřujeme, jsou individuálně nastaveny dle jednotlivých partnerů a jejich možností. Po uplatnění výhody u partnera CREEDO dostanete vždy nejpozději do 24 hodin od uplatnění informaci na Vašem osobním CREEDO účtu  o provedeném nákupu a výhodě, která bude automaticky zobrazena i na Vašem osobním CREEDO účtu. Při nákupu v e-shopu prosím počítejte s prodlouženou lhůtou připsání bonusu na Váš profil.
 
Vždy pro Vás budeme vybírat zajímavé a férové obchodníky.  Je to naše krédo.